Результати щорічних дослідів на алко- та наркозалежність вражають! Ці погані звички потихенько затягують весь світ, хоча все починалось з "від одного разу нічого не буде". Дедалі більше людей просто втрачають та зовсім не турбуються за своє життя. Як же цим боротись?

Якщо допомогти людям у всьому світі, ми, на жаль, не в силах, то зробити це в містах України для нас – цілком реально! Кодування від алкоголізму, підшивка від алкоголю, виведення з запою, лікування алкогольної залежності, лікування наркоманії, підшивка від наркотиків – все це пропонує один з провідних за рівнем надання медичних послуг в Одесі та Україні наркологічний кабінет Добролюб.

Ми завжди готові відкрити двері для тих, хто зовсім недавно був впевнений в тому, що може залишити алкоголь і наркотики в будь-який момент. У роботі ми використовуємо багато різних методів, одними з яких є найсучасніший алкоблокатор та наркоблокатор для довготривалої ремісії.

Ми, лікарі, гарантуємо 100%-ве застосування наших професійних знань, фізичних і душевних сил для допомоги нашим пацієнтам. У роботі ми застосовуємо індивідуальні схеми для лікування і відновлення алкозалежних та наркозалежних.