Приватне підприємство "Брикетуючі Технології" вступило до Біоенергетичної асоціації України, з чим нас і привітала Біоенергетична Асоціація України!

Ми маємо чималий досвід у виробництві обладнання, який становить понад 10 років. За цей час нам вдалося виготовити понад 630 одиниць обладнання, а ця цифра, погодьтеся, досить значуща. Своєю місією ми вважаємо забезпечення переробки відходів на деревообробних підприємствах, підприємствах з переробки соняшнику, гречки, рису, відходів елеватора, а також вважаємо за необхідне забезпечити переробку відходів на меблевих фабриках (МДФ, ДВП), щоб забезпечити отримання рентабельної продукції шляхом переробки відходів.

Інструментом у досягненні поставленої мети виступає надійне в експлуатації обладнання для виготовлення паливних брикетів, виробником якого є саме ПП "Брикетуючі технології". Пропоноване обладнання не тільки надійне, а й просте в процесі обслуговування та характеризується підвищеною продуктивністю.

Дізнатися детальніше про обладнання, яке виготовляє наша компанія, можна у менеджерів ПП "Брикетуючі технології". Для ознайомлення з усіма пропозиціями радимо завітати до каталогу товарів!