28 березня 2019 року ПП «Брикетуючі технології» стало членом БАУ!

28 березня 2019 року ПП «Брикетуючі технології» стало членом БАУ!

Приватне підприємство "Брикетуючі Технології" вступило до Біоенергетичної асоціації України, з чим нас і привітала Біоенергетична Асоціація України!

Ми маємо чималий досвід у виробництві обладнання, який становить понад 10 років. За цей час нам вдалося виготовити понад 630 одиниць обладнання, а ця цифра, погодьтеся, досить значуща. Своєю місією ми вважаємо забезпечення переробки відходів на деревообробних підприємствах, підприємствах з переробки соняшнику, гречки, рису, відходів елеватора, а також вважаємо за необхідне забезпечити переробку відходів на меблевих фабриках (МДФ, ДВП), щоб забезпечити отримання рентабельної продукції шляхом переробки відходів.

Інструментом у досягненні поставленої мети виступає надійне в експлуатації обладнання для виготовлення паливних брикетів, виробником якого є саме ПП "Брикетуючі технології". Пропоноване обладнання не тільки надійне, а й просте в процесі обслуговування та характеризується підвищеною продуктивністю.

Дізнатися детальніше про обладнання, яке виготовляє наша компанія, можна у менеджерів ПП "Брикетуючі технології". Для ознайомлення з усіма пропозиціями радимо завітати до каталогу товарів!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://press-udarnyi.ub.ua/
  • +38 (067) 41021XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create