Рівень життя в європейських країнах приваблює нас високими показниками соціальної забезпеченості, низькими податками та впевненістю у завтрашньому дні. Взяти, наприклад, Румунію. Здавалося б, така невеличка країна, а її громадяни мають безліч переваг, а саме: безкоштовне навчання в найкращих вишах світу, статус громадянина Євросоюзу, можливість подорожувати до інших країн без візи тощо.

Для багатьох громадянство ЄС є неосяжною мрією, тоді як інші встигли скористатись послугами нашої компанії та почати нове, набагато краще життя за кордоном. Вид на проживання в Румунії ніколи не був доступнішим! Ми пропонуємо професійну юридичну допомогу та супровід, оформлення паспорту ЄС згідно з румунським законодавством та швидке отримання громадянства Євросоюзу. Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишились задоволеними нашими послугами.

У разі виникнення питань Ви завжди можете отримати консультацію за номером, вказаним на сайті, у нашого менеджера. Ми залюбки детальніше розповімо про всі етапи імміграції. Телефонуйте!