Рахат лукум вважається дуже популярним східним смаколиком і улюбленим десертом людей у всьому світі.

Рахат лукум особливий не лише своїм смаком, а й корисними властивостями. Про користь продукту говорять з моменту його створення, а дізнались люди про цей десерт понад 5 століть тому. Смаколик містить глюкозу, що добре впливає на роботу мозку і серцево-судинної системи. Глюкоза стимулює вироблення ендорфінів, які своєю чергою відповідають за рівень працездатності. Всі солодощі мають антистресовий ефект, і рахат лукум не є винятком. З’ївши кілька шматочків, ви помітите покращення настрою та самопочуття.

Вчені вважають, що щоденне вживання солодощів в помірних дозах запобігає захворюванням травної системи. До складу десерту входять горіхи та мед, що посилює статеву функцію та допомагає боротись з вірусами і грипом.

Купити рахат лукум можна в інтернет-магазині компанії "Родина". У нас Ви зможете придбати не лише східні солодощі, а й чимало інших: печиво, цукерки, зефір, повидло, мармелад, драже й т. ін. Дізнатись про всі продукти, пропоновані нашим магазином, можна на сайті. Для замовлення товарів телефонуйте за номером, що вказаний на сайті.