Актуальні ціни для оптових покупок на горщик для розсади та інших декоративних рослин – квітів, кущів, дерев – пропонує компанія "Новосад". Горщики для розсади, які ми пропонуємо, виготовлені з високоякісного матеріалу, який гарантує не лише стійкість до негативного природного впливу (ультрафіолет та низькі температури), але й готовність протистояти механічним пошкодженням. Виробники, з якими ми маємо справу, – провідні компанії Польщі, Німеччини та Голландії, які мають найкращу репутацію у цій сфері.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

Широкий асортимент компанії буде актуальним як для садоводів-любителів, так і для компаній, які професійно займаються розведенням розсади. Детальніше ознайомитись з товарами Ви можете у каталозі.

Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. У нас мінімальний термін обробки замовлення та швидка доставка. Все для того, щоб Ви якомога швидше отримали бажаний товар!