Забитий унітаз – це така неприємність в побуті, що її часто порівнюють зі стихійним лихом. Доводиться витрачати чимало нервів, грошей і зусиль, щоб усунути наслідки затоплення нечистотами. Тому бажано правильно користуватися каналізацією. А також не забувати про профілактичне прочищення каналізаційних труб.

Щоб не допустити лиха, треба відразу звертатися по допомогу. Коли вода в унітазі не зникає, це вже підтверджує появу засмічення. Багато хто думає, що з таким утрудненням можна впоратися самостійно. Але самодопомога в такій ситуації найчастіше посилює проблему. Тому найкращим рішенням у такій важливій справі є виклик кваліфікованих фахівців.

Компанія Mtservice прийде на допомогу, якщо знадобилося прочистити каналізацію. Більшість людей цікавить ціна прочищення унітазу, якість роботи. На сайті вказана вартість за послуги фахівців. Майстри акуратно і оперативно прочистять каналізацію в туалеті.

Способи чищення туалету

Чищення туалету необхідне, коли в каналізацію потрапляють тверді частинки, сторонні предмети, волосся, велика кількість жирів. При виникненні засмічення люди часто вдаються до народних методів очищення. У хід йдуть окріп, сода, вантуз. Не завжди це спрацьовує. Згодом все одно доводиться викликати фахівців. Компанія Mtservice пропонує своєчасну і швидку допомогу з очищення каналізації.

Існують такі способи:

• гідродинамічне;
• термічна;
• механічна;
• хімічна.

Гідродинамічний метод передбачає застосування спеціальної установки з компресором. Термічне прочищенне таке ж, але з використанням гарячої води. При механічному способі застосовують спеціальну апаратуру. Правда, це не підійде для пластикових труб. При хімічному виді прочищення використовують професійні засоби. Ідеально для пластикових і чавунних труб.

Прочищення унітазу: скільки коштує така послуга?

Досвідчені фахівці невідкладно приїжджають на виклик. Оцінюють стан каналізації, з'ясовують причину засмічення і його місце розташування. Після цього приступають до роботи.

Вартість прочищення унітазу залежить від різних факторів. На ціну послуги впливає:

• поверх клієнта;
• чи треба чистити стояк;
• чи потрібно знімати унітаз.

Середній чек – 1350-1500 грн. Процедура прочищення проходить акуратно, в бахілах, з гарантією. Послуги майстрів компанії Mtservice надійні і зручні.