Ціна прочищення унітазу

Ціна прочищення унітазу

Забитий унітаз – це така неприємність в побуті, що її часто порівнюють зі стихійним лихом. Доводиться витрачати чимало нервів, грошей і зусиль, щоб усунути наслідки затоплення нечистотами. Тому бажано правильно користуватися каналізацією. А також не забувати про профілактичне прочищення каналізаційних труб.

Щоб не допустити лиха, треба відразу звертатися по допомогу. Коли вода в унітазі не зникає, це вже підтверджує появу засмічення. Багато хто думає, що з таким утрудненням можна впоратися самостійно. Але самодопомога в такій ситуації найчастіше посилює проблему. Тому найкращим рішенням у такій важливій справі є виклик кваліфікованих фахівців.

Компанія Mtservice прийде на допомогу, якщо знадобилося прочистити каналізацію. Більшість людей цікавить ціна прочищення унітазу, якість роботи. На сайті вказана вартість за послуги фахівців. Майстри акуратно і оперативно прочистять каналізацію в туалеті.

Способи чищення туалету

Чищення туалету необхідне, коли в каналізацію потрапляють тверді частинки, сторонні предмети, волосся, велика кількість жирів. При виникненні засмічення люди часто вдаються до народних методів очищення. У хід йдуть окріп, сода, вантуз. Не завжди це спрацьовує. Згодом все одно доводиться викликати фахівців. Компанія Mtservice пропонує своєчасну і швидку допомогу з очищення каналізації.

Існують такі способи:

• гідродинамічне;
• термічна;
• механічна;
• хімічна.

Гідродинамічний метод передбачає застосування спеціальної установки з компресором. Термічне прочищенне таке ж, але з використанням гарячої води. При механічному способі застосовують спеціальну апаратуру. Правда, це не підійде для пластикових труб. При хімічному виді прочищення використовують професійні засоби. Ідеально для пластикових і чавунних труб.

Прочищення унітазу: скільки коштує така послуга?

Досвідчені фахівці невідкладно приїжджають на виклик. Оцінюють стан каналізації, з'ясовують причину засмічення і його місце розташування. Після цього приступають до роботи.

Вартість прочищення унітазу залежить від різних факторів. На ціну послуги впливає:

• поверх клієнта;
• чи треба чистити стояк;
• чи потрібно знімати унітаз.

Середній чек – 1350-1500 грн. Процедура прочищення проходить акуратно, в бахілах, з гарантією. Послуги майстрів компанії Mtservice надійні і зручні.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create