Не завжди є можливість самому доставити якусь річ, наприклад документи, у потрібне місце. А іноді просто хочеться зробити сюрприз: подарувати квіти чи цукерки просто зараз, але на це просто не має часу.

На допомогу прийде кур'єрська доставка на таксі Київ від служби "Авангард". Щоб екстрено передати якусь річ або просто здійснити доставку, потрібно всього лише довірити цю річ водієві таксі й повідомити адресата про те, де можна цю річ забрати. Це цілком надійна операція, оскільки у нас працюють виключно добросовісні працівники, які у жодному разі не нашкодять авторитету компанії, а значить, і не підведуть нашого клієнта!

Працюємо без перерви та без вихідних! Тому ми завжди готові до Вашого дзвінка та оперативного виконання Вашого замовлення. Якщо Ви цінуєте надійність та оперативність, тоді Вам точно у "Авангард"!

Для замовлення послуги скористайтеся онлайн-формою або номером телефону, що вказаний в контактній інформації. Ознайомитись із нашими тарифами Ви можете, перейшовши за посиланням!

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!