Весілля – подія урочиста і зазвичай запам'ятовується на все життя. Але спогадів і фотографій недостатньо для того, щоб по-новому відчути весільну атмосферу через роки після самої церемонії. Саме тому молодята замовляють відеооператора на весілля. Якісне відео потім можуть з ностальгією переглядати як саме подружжя, так і інші учасники весільної церемонії. А ще його можна буде показати дітям.

Чим відрізняється професіонал

Щоб дивитися, а тим паче показувати відео з весілля було приємно, а не соромно, краще не економити на відеооператорі. У професіонала є ряд переваг:

1. Досвід роботи. Його наявність дозволить відобразити не просто загальний фон, але і якісь особливі моменти, що мають значення. Наприклад, емоції батьків, самих молодят, смішні або зворушливі моменти. Досвідчений оператор це не упустить, а такі кадри переглядати подвійно приємно.

2. Навички монтажу. Гарної зйомки для отримання якісного ролика мало. Потрібно, щоб оператор вмів це грамотно змонтувати і подати як єдину історію, а не її фрагменти.

3. Хороша техніка. Без якісної апаратури створення вражаючого ролика неможливе.

4. Наявність портфоліо. За готовими роликами можна оцінити рівень і стиль робіт, заздалегідь визначитися з тим, чи підходить це до конкретного весілля, тематики, стилістики і т. ін.

Якщо хочете отримати додаткові емоції, замовте ще й аеровідеозйомку. Кадри, зняті з квадрокоптера, відмінно впишуться в загальну картину, дозволять побачити, як церемонія виглядала зверху. Це вдвічі актуально в разі проведення весілля біля моря або де-небудь на природі. Передати красу навколишньої місцевості з висоти пташиного польоту зможе тільки оператор-професіонал, який використовує квадрокоптер, камери зі стабілізацією, а також має досвід поводження з подібною технікою.