Сучасні методи просування сайтів та інтернет-магазинів удосконалюються в безперервному режимі, створюючи у такий спосіб всі необхідні умови для презентації певних продуктів або послуг. Одним з таких способів розкручування своєї компанії є використання контекстної реклами, яка допомагає залучити цільову аудиторію на сайт. Перевага цього виду реклами полягає в тому, що можна швидко збільшити продажі, водночас витративши мінімальний бюджет.

Але для успіху контекстної реклами важливо звертатися до досвідчених фахівців, які допоможуть створити контекстне оголошення, а також налаштувати його таким чином, щоб цільова аудиторія могла помітити і перейти на ваш сайт. Компанія Echizh дозволить замовити контекстну рекламу від професіоналів для максимального підвищення рівня продажів.

Як можна оформити замовлення на контекстну рекламу?

Цей тип реклами знайшов себе у багатьох сучасних областях – торгівлі, юридичному бізнесі, серед підприємців або власників будівельних компаній. Крім цього, можливо зручніше запропонувати свої товари конкретному користувачу й навіть повернути минулих клієнтів завдяки застосуванню потужних інструментів ретаргетингу. При цьому можна залучити більше клієнтів, які звернуться до вас завдяки оголошенням.

Реклама в пошуковій системі має велику силу. Можна не тільки знайти свою цільову аудиторію, а й поступово ознайомити її з найефективнішими продуктами без нав'язливих нагадувань та інших застарілих рекламних інструментів. Всі дії проводяться за допомогою пошукових систем Яндекс і Google. При цьому власник сайту або інтернет-магазину сам вибирає тривалість рекламної кампанії, а досвідчені маркетологи допоможуть в налаштуванні цієї послуги. Тому результати не змусять себе довго чекати.

Компетентні фахівці розробляють бриф і представляють кілька макетів готової реклами за найчастішими пошуковими запитами. В цьому процесі використовується багато сучасних інструментів, а також ті ходи, які допоможуть в залученні уваги потенційного споживача.

Якісна контекстна реклама відрізняється доступністю для розуміння, ємним описом і використанням привабливих зображень.

Переваги і характеристики рекламних послуг:

• Швидке налаштування й відстеження результатів в режимі реального часу.
• Можна запустити оголошення навіть з мінімальною вартістю кліка.
• Розумна вартість і можливість вкластися в будь-який бюджет.

Де і як замовити рекламу?

Фахівці з маркетингу в компанії Echizh допоможуть налаштувати контекстну рекламу залежно від потреб клієнтів і особливостей бізнесу. Вони забезпечують максимальну кількість переходів і готові допомогти вивести оголошення клієнта в ТОП. Вартість готової контекстної реклами обговорюється індивідуально. Однак можете бути впевнені, що вам будуть надані послуги за найприйнятнішою вартістю.