Компанія "Енергомашкомплект" пропонує до Вашої уваги широкий асортимент товарів. У нас Ви знайдете насоси (хімічний, для нафти і нафтопродуктів, для стічних рідин, для води, відцентровий, судновий, для будівельних матеріалів, для трансформаторного масла, пісковий, геометричний, вугільний, грунтовий, занурювальний, для гідромеліорації, багатоступінчастий насос тощо), електродвигуни, компресори, системи автоматизації та багато іншого. Усі ці товари є в наявності на декількох складах в Україні. Вони вже готові до термінової відправки на замовлення клієнта, яка відбувається одразу після оплати товару замовником.

У нас діє гнучка система знижок. Є гарантії від заводу-виробника та можливість відтермінування оплати. Зауважимо, що наша компанія надає послуги з підбору потрібного обладнання з урахуванням усіх побажань клієнта. Ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант, який цілком відповідатиме Вашим потребам.

Для уточнення будь-якої інформації просимо звертатися до менеджерів компанії "Енергомашкомплект". Для цього скористайтеся онлайн-формою зв'язку або контактним номером телефону!