Ураження організму різними хімічними добавками відбувається шляхом вживання їх разом з їжею, куди тепер так часто їх додають. Щоб підтримувати свій організм здоровим і не завдавати йому шкоди, потрібно правильно харчуватися – відмовитись від магазинних продуктів: ковбас, майонезів, солодощів, натомість ввести у свій раціон каші, які приносять користь організму. Йдеться про екологічно чисту продукцію, яка вирощується без додавання будь-яких хімічних речовин. Саме так на фермерському господарстві "Костів" вирощують екопродукти.

У нас Ви знайдете виключно органічну, без додавання будь-якої хімії продукцію. Перед посівом матеріал не піддається хімічній обробці та дезінфекції. Боротьба зі шкідниками здійснюється виключно природними методами, а із бур'янами вручну або механізовано. Ми вирощуємо екопродукти зернові не тількі загальновідомі, але й ті, які чомусь мають меншу популярність, проте є надзвичайно корисними.

Переглядайте наш асортимент та вибирайте продукти, які дозволять урізноманітнити Ваш раціон. Споживаючи такі продукти, Ви будете відчувати себе здоровими та повними сил і енергії. Продаж здійснюється дрібним та великим оптом.