Плануючи покупку нового телевізора, багато хто звертає увагу на такі бренди, як Samsung, LG, Sony, але мало хто знає, що українські телевізори Kivi пропонують той же функціонал за меншу вартість. Якщо ви хочете придбати повноцінний Smart TV, при цьому не переплативши, пропонуємо добірку найкращих телевізорів Kivi від інтернет-магазину «Цифра».

Kivi 65UP50GU – 65-дюймовий смарт з можливістю управління смартфоном

Роздільна здатність 4К, діагональ 65 дюймів, підтримка HDR – все це реалізовано в телевізорі Kivi 65UP50GU. Модель виконана в сріблястому кольорі, завдяки чому ідеально впишеться у вітальню.

Управління Смарт ТВ здійснюється через ОС Android 7.0. Можна завантажити на смартфон додаток KiviRemote і через нього перемикати канали, регулювати гучність, вибирати фільми і т. д. Для тих, хто звик до традиційних способів управління телевізором, є пульт-указка.

Переваги моделі:

● великий 65-дюймовий екран;
● можливість управління через смартфон;
● є цифровий та аналоговий тюнери;
● великий набір інтерфейсів.

Kivi 55UP50GU – реалістична картинка завдяки технології HDR

«Розумний» телевізор Kivi 55UP50GUс з екраном 55'' і технологією HDR дозволяє оцінити всі переваги зображення на екрані. Ця технологія зазвичай трапляється в дорожчих моделях, але український бренд Kivi робить її доступною пересічному споживачеві. Ви зможете оцінити буйство фарб на екрані разом з Ківі. Телевізор Ківі порадує глядача ще й чітким звуком, він має акустику потужністю 20 Вт і підтримує технологію DolbyDigital (об'ємний звук).

Переваги моделі:

● повний колір;
● відтворення відео на частоті 60 к/с;
● акустика потужністю 20 Вт;
● управління пультом або через додаток;
● таймер сну.

Kivi 55UC50GU – 55-дюймовий смарт з цифровим тюнером

«Розумний» телевізор базується на платформі Android, яка дозволяє відтворювати фільми, серіали, мультфільми онлайн через інтернет. Також ви можете вставити флешку в роз'єм USB і відтворити контент з носія. Телевізор Kivi 55UC50GU має цифрові тюнери DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, а технологія обробки зображення AdvancedColorEngine забезпечує реалістичну картинку на екрані.

Переваги моделі:

● об'ємний звук DolbyDigital;
● можна повісити на стіну;
● управління пультом або через додаток;
● роздільна здатність 4К при діагоналі 55'';
● динаміки потужністю 24 Вт.

Kivi 55UR50GU – 24-ватна акустика і реалістична передача кольору

Стильний Смарт ТВ з потужною акустикою виводить якісне зображення на 55-дюймовий 4К-екран. Аудіоможливості моделі представлені стереодинаміками сумарною потужністю 24 Вт і технологією об'ємного звучання DolbyDigital. Завдяки технології AdvancedColorEngine на екрані завжди буде реалістична картинка.

Kivi 55UR50GU базується на ОС Android 7.0 з простим і зрозумілим інтерфейсом. Користувачеві доступний сервіс KIVI TV, що пропонує перегляд сучасних фільмів, серіалів і мультфільмів онлайн. Завдяки великому набору комунікацій ви зможете підключати до телевізора флешку, ноутбук і відтворювати контент з носіїв.

Переваги моделі:

● об'ємне звучання;
● велика діагональ 55'';
● є всі необхідні роз'єми і інтерфейси;
● стереодинаміки;
● сервіс KIVI TV.

Цей огляд стане особливо корисним для тих, у кого немає часу аналізувати характеристики і читати відгуки. Відзначимо, що телевізори KIVI будуть не один рік радувати глядача якісною картинкою завдяки хорошій збірці і просунутим характеристикам.