Шини Bridgestone – продукція японської компаній, яка випускає високоякісні шини. Продукція вражає чудовими зчіпними властивостями, надійністю та довговічністю. А ми є їх офіційним представником на українському ринку!

«Проколесо» – надійна компанія, яка працює на українському ринку вже понад 25 років. За час роботи ми встигли зарекомендувати себе як надійного партнера, що постачає лише якісну продукцію.

Ми маємо понад 300 000 шин в наявності. У нас Ви можете вибрати та придбати легкові автошини, виготовлені в Японії, Німеччині, Франції, Кореї, Фінляндії та інших країнах: зимові, літні, всесезонні моделі в необхідних розмірах за вигідними цінами. На нашому рахунку співпраця з тисячами підприємств та звичайних людей, які купують продукцію для власного користування.

Раді повідомити, що до кінця липня літні шини bridgestone можна замовити з безкоштовною доставкою! У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Будемо раді співпрацювати з Вами!