Компанія SalabriusPlus хоче зробити Ваші покупки максимально приємними. Саме тому ми підготували для Вас вигідні пропозиції! Купуючи дві одиниці будь-якого товару із нашого асортименту, Ви платите лише за одну одиницю! Крім того, ми працюємо з виробниками напряму, тому маємо можливість встановлювати оптимальні ціни, які будуть приваблювати наших клієнтів!

Ми пропонуємо широкий асортимент різноманітної натуральної продукції – приблизно 60 найменувань (чай для схуднення фітоклінер, засоби проти зморщок, препарати проти куріння, збудники, засоби проти гіпертонії та багато інших товарів). Переглядайте каталог товарів та вибирайте те, що Вам потрібно. А ми найближчим часом доставимо замовлення у пункт призначення. Можливі варіанти оплати та способи оплати обговорюються індивідуально з кожним клієнтом!

Якщо у Вас виникли питання, зверніться до менеджерів компанії SalabriusPlus. Вони нададуть усю інформацію, що Вас цікавить! Для цього скористайтеся номером телефону, що вказаний в контактній інформації!