Все деревообробне обладнання необхідне для того, щоб була можливість проводити повний технологічний цикл з обробки деревини, починаючи з розпилювання й закінчуючи складанням і обробкою готового виробу.

До різних видів деревообробних агрегатів загального призначення можна віднести деревообробні верстати і пилорами. Деревообробні верстати використовуються здебільшого для дому та виробництва. Серед них є торцеві, циркулярні і форматно-розкрійні, лобзики, стругальні й рейсмусові, токарні та шліфувальні верстати. Такі верстати можуть застосовуватися для розпилювання лісу, сушіння, фарбування і виробництва шпону.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних рішень, однак далеко не кожен агрегат може демонструвати якісний кінцевий результат. ПП «Кіптик» існує саме для того, щоб постачати своїм клієнтам якісне обладнання для деревообробки.

Універсальний стругальний верстат – це якісне устаткування, яке має багато функцій. Придбати такий верстат та інші види верстатів пропонує наша компанія, яка реалізує широкий асортимент товарів. Вибрати необхідний Ви можете у каталозі товарів. Ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці!