Верстати Trumf мають відмінні властивості та характеризуються довгим терміном експлуатації. Проте, незважаючи на сучасність обладнання чи швидкість його роботи, рано чи пізно доведеться його ремонтувати або хоча б замінювати деталі.

Спеціально для цього й існує наша компанія! ТОВ "Інмаш Україна" – це сучасне підприємство, яке імпортує та постачає на український ринок величезну кількість запчастин до обладнання та самого обладнання. У нас Ви можете купити запчастини до верстатів Trumpf та інших верстатів плазмової та лазерної різки.

Ми здатні мобільно реагувати на потреби ринку та моментально забезпечувати його новими товарами. Для підтримання високого рівня роботи з клієнтами ТОВ "Інмаш Україна" імпортує лише найякісніші запчастини й обладнання та пропонує вигідні умови для співпраці. Швидкість, стабільність та доступність – 3 найголовніші якості, на які ми спираємось у роботі.

За номером, вказаним на сайті, Ви можете отримати консультацію у нашого менеджера. Ми залюбки дамо відповідь на всі питання, які Вас цікавлять, щодо нашої продукції та умов оплати і доставки. Надіємось на взаємовигідну співпрацю!