Асортимент різних засобів для автомобілів та комплектуючих є величезним, проте важко вибрати оригінальний товар та саме той магазин, який не намагається нажитись на своїх клієнтах, продаючи підробки. На щастя, існує компанія "Леоблу", яка за час роботи завоювала довіру українців та зарекомендувала себе як надійний партнер.

Охолоджуюча рідина антифриз від нашої компанії не містить силікатів, нітратів та боритів, ефективно захищає системи охолодження від замерзання взимку та закипання влітку. Антифриз забезпечує тривалий антикорозійний захист алюмінієвого радіатора та використовується як добавка до палива машин і механізмів в кліматичних зонах з низькими температурами. Ба більше, продукція, яку ми реалізуємо, характеризується невисокою ціною та завжди є в наявності на складі.

Замовити антифриз Ви можете, оформивши заявку на сайті. Процедура є досить легкою та не займе багато часу. Отримати консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки Ви можете у нашого менеджера-консультанта за номером телефону, вказаним на сайті.