Для когось декоративні щури є домашніми улюбленцями, тоді як для інших ці гризуни є найбільшим страхом та предметом фобій. Щури є набагато спритнішими, ніж ми можемо собі уявити. Вони можуть адаптуватись практично до будь-яких умов, мають гострий слух і нюх, швидко плодяться та здебільшого псують майно людей, а коли заводяться в будинку, то ще й лякають своєю присутністю дітей. Наша компанія допоможе Вам у цьому питанні!

Купити щуроловки в Києві та іншу продукцію для боротьби з шкідниками пропонує ПП "Крес". Ми допоможемо Вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікроби, комахи, птахи-шкідники, гризуни та інші. Крім реалізації якісних товарів, наша компанія також пропонує низку послуг, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація.

Ми боремося зі шкідниками як на підприємствах, так і в побутових умовах. Неодноразово отримували позитивні відгуки за результатами різноманітних вітчизняних та міжнародних аудитів на підприємствах. Наша компанія має безліч нагород в галузі боротьби з шкідниками. У роботі ми орієнтуємось на європейські стандарти.