Купити щуроловки в Києві та інші засоби для боротьби із шкідниками пропонує ПП Крес!

Купити щуроловки в Києві та інші засоби для боротьби із шкідниками пропонує ПП Крес!

Для когось декоративні щури є домашніми улюбленцями, тоді як для інших ці гризуни є найбільшим страхом та предметом фобій. Щури є набагато спритнішими, ніж ми можемо собі уявити. Вони можуть адаптуватись практично до будь-яких умов, мають гострий слух і нюх, швидко плодяться та здебільшого псують майно людей, а коли заводяться в будинку, то ще й лякають своєю присутністю дітей. Наша компанія допоможе Вам у цьому питанні!

Купити щуроловки в Києві та іншу продукцію для боротьби з шкідниками пропонує ПП "Крес". Ми допоможемо Вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікроби, комахи, птахи-шкідники, гризуни та інші. Крім реалізації якісних товарів, наша компанія також пропонує низку послуг, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація.

Ми боремося зі шкідниками як на підприємствах, так і в побутових умовах. Неодноразово отримували позитивні відгуки за результатами різноманітних вітчизняних та міжнародних аудитів на підприємствах. Наша компанія має безліч нагород в галузі боротьби з шкідниками. У роботі ми орієнтуємось на європейські стандарти.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://kress.ub.ua/
  • +38 (032) 29429XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create