Отримай освіту всього за 1200 гривень на місяць в IT-школі DevEducation!

Отримай освіту всього за 1200 гривень на місяць в IT-школі DevEducation!

У Києві та Дніпрі з травня 2019-го стартує новий набір на курси програмування в IT-школу DevEducation. В IT-школі на вибір представлені 6 унікальних і високооплачуваних IT-спеціальностей: Базовий курс, Java, FrontEnd, Mobile Xamarin, QA, PHP. Вартість навчання на курсах школи DevEducation – всього 1200 гривень на місяць.

Школа DevEducation є некомерційним проєктом в сфері освіти, створеним 2017-го року на базі єврейської громади в Дніпрі з легкої руки американського бізнесмена Якова Лівшиця.

DevEducation дає можливість отримати освіту в IT-сфері всім, незалежно від віку чи рівня знань. Це місія школи.

Після навчання в школі DevEducation кожен охочий старший 18 років може стати IT-фахівцем і отримати можливість працевлаштування в IT-компаніях Києва та Дніпра.

Постає питання: скільки грошей і часу потрібно витратити, щоб стати класним IT-фахівцем? Дуже часто запал у початківців-«айтішників» пропадає вже на перших порах, і вони кидають програмування.

Починати в IT-сфері в школі DevEducation слід з Базового курсу, який триває 4 місяці. У програмі Базового курсу вивчається мова програмування C#. Пройшовши Базовий курс, студент отримує спеціальність Net Developer C#-розробник.

Фахівців QA (Software Testing and Qiality Assuarence) називають тестувальниками. Тривалість курсу QA – 4 місяці. QA займаються тестуванням і перевіркою програмного забезпечення, знаходять помилки і баги в програмах.

Авторський курс по Java триває 3 місяці. Після проходження курсу Java студенти навчаться створювати програмні додатки для Java або Аndroid, додатки для серверів, прикладні програми, ігри та багато іншого. Програми, написані на мові JavaScript, з успіхом працюють на будь-якому носії незалежно від архітектури.

Курс Mobile Xamarin, представлений в школі DevEducation, дасть можливість самому створювати мобільні додатки, призначені для Windows, Android, IOS.

Курс PHP в школі DevEducation триває 3 місяці. Після проходження цього курсу PHP-фахівець зможе з нуля створювати web-сайти для інтернет-магазинів, соціальних мереж, систем бронювання, дистанційного навчання, створювати web-додатки.

Контакти школи:

Київ: тел. +38 095 804 59 40
+38 096 405 89 85

Дніпро: тел. +38 050 321 83 99
+38 096 861 73 72

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create