У Києві та Дніпрі з травня 2019-го стартує новий набір на курси програмування в IT-школу DevEducation. В IT-школі на вибір представлені 6 унікальних і високооплачуваних IT-спеціальностей: Базовий курс, Java, FrontEnd, Mobile Xamarin, QA, PHP. Вартість навчання на курсах школи DevEducation – всього 1200 гривень на місяць.

Школа DevEducation є некомерційним проєктом в сфері освіти, створеним 2017-го року на базі єврейської громади в Дніпрі з легкої руки американського бізнесмена Якова Лівшиця.

DevEducation дає можливість отримати освіту в IT-сфері всім, незалежно від віку чи рівня знань. Це місія школи.

Після навчання в школі DevEducation кожен охочий старший 18 років може стати IT-фахівцем і отримати можливість працевлаштування в IT-компаніях Києва та Дніпра.

Постає питання: скільки грошей і часу потрібно витратити, щоб стати класним IT-фахівцем? Дуже часто запал у початківців-«айтішників» пропадає вже на перших порах, і вони кидають програмування.

Починати в IT-сфері в школі DevEducation слід з Базового курсу, який триває 4 місяці. У програмі Базового курсу вивчається мова програмування C#. Пройшовши Базовий курс, студент отримує спеціальність Net Developer C#-розробник.

Фахівців QA (Software Testing and Qiality Assuarence) називають тестувальниками. Тривалість курсу QA – 4 місяці. QA займаються тестуванням і перевіркою програмного забезпечення, знаходять помилки і баги в програмах.

Авторський курс по Java триває 3 місяці. Після проходження курсу Java студенти навчаться створювати програмні додатки для Java або Аndroid, додатки для серверів, прикладні програми, ігри та багато іншого. Програми, написані на мові JavaScript, з успіхом працюють на будь-якому носії незалежно від архітектури.

Курс Mobile Xamarin, представлений в школі DevEducation, дасть можливість самому створювати мобільні додатки, призначені для Windows, Android, IOS.

Курс PHP в школі DevEducation триває 3 місяці. Після проходження цього курсу PHP-фахівець зможе з нуля створювати web-сайти для інтернет-магазинів, соціальних мереж, систем бронювання, дистанційного навчання, створювати web-додатки.

Контакти школи:

Київ: тел. +38 095 804 59 40
+38 096 405 89 85

Дніпро: тел. +38 050 321 83 99
+38 096 861 73 72