Компанія Гранулятори України пропонує обладнання для виробництва деревних гранул та деревних пелет за оптимальними цінами. У каталозі товарів Ви знайдете різні типи обладнання: лінії гранулювання, преси-гранулятори, сушарки тощо.

Наша компанія працює на українському ринку вже понад 5 років. На нашому рахунку десятки вдало реалізованих проєктів, починаючи від установки обладнання на фермерських господарствах і закінчуючи облаштуванням великих промислових комплексів.

Ми пропонуємо послугу монтажу "під ключ": наші спеціалісти швидко та професійно виконають установку і налагодження ліній. Пропонуємо цю послугу в будь-якому куточку України. Оскільки ми є виробником обладнання, краще за наших фахівців здійснити діагностику та ремонт не зможе ніхто, тому наша компанія пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Доставка здійснюється в будь-яку точку України, країни СНД і Європи. 

Отримати консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки Ви можете за контактним номером, вказаним на сайті.