Купити холодильні повітроохолоджувачі та інше обладнання пропонує наша компанія!

Купити холодильні повітроохолоджувачі та інше обладнання пропонує наша компанія!

Будучи невід'ємною частиною холодильної системи, холодильні повітроохолоджувачі монтуються безпосередньо в охолоджуваному об'єкті. У замкненому середовищі саме таке обладнання забезпечує підтримку необхідного температурного режиму. Повітроохолоджувачі широко застосовуються в промисловому виробництві, у різноманітних системах вентиляції і кондиціонування повітря, у системах охолодження холодильних і морозильних камер, овочесховищ, сушильних камер та іншого обладнання, для роботи якого необхідна низька температура.

Придбати холодильні повітроохолоджувачі пропонує компанія Фаєр Фрост. Основними напрямами нашої діяльності є проєктування, постачання, установка та монтаж холодильного та технологічного обладнання, а також його сервісне обслуговування.

Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими пропонуємо у каталозі. Залюбки надамо консультацію щодо підбору холодильного обладнання відповідно до Ваших вимог, фінансових можливостей та технічних умов експлуатації.

Надаємо 1 рік гарантії. Працюємо по всій Україні.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://firefrost.ub.ua/
  • +38 (067) 104-99-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create