Темп сучасного життя змушує нас не йти, а бігти. За маршруткою, на роботу, на розпродаж, на ділову зустріч і навіть на побачення. Мода постійно змінюється, речі стають більш комфортними для наших забігів на далекі дистанції. Зараз вітається природність і невимушеність, багато зірок з'являються на публіці в непримітних нарядах на кшталт футболок і джинсів. Так званий стиль "кежуал" міцно зайняв свою нішу. Тобто ви можете одягатися зі смаком, але не виглядати по-чудернацькому. Якщо говорити про бренди, то можна виділити ті, які популярні серед молоді: DKNY (https://dknyc.studio-fashion.com/) і Tommy Hilfiger (https://tommy-hilfiger.studio-fashion.com/). Сайт Studio Fashion пропонує продукцію цих брендів у всьому її розмаїтті.

Стильно, модно, молодіжно – девіз бренду DKNY

Бренд позиціонує себе насамперед як молодіжний, тому випускає продукцію, зважаючи на вподобання молодого покоління: парфуми, взуття, одяг, аксесуари. Колекції одягу цього бренду дуже різноманітні, але підпорядковані одному стилю – кежуал. Ода повсякденності – ось як можна охарактеризувати продукцію DKNY.

Бренд є частиною лейблу Donna Karan International, створеного відомим дизайнером Донною Каран (молодіжна лінія одягу і аксесуарів).

Придумала колекцію Донна Каран випадково: вона звернула увагу, що її дочка Габріель з подругами часто подовгу вибирали вбрання. Дизайнер поцікавилася, що дівчатка хочуть одягнути ввечері, ті відповіли – щось просте і повсякденне. І саме тоді, 1989-го року, була запущена лінія молодіжного одягу.

Пізніше було прийнято рішення під ім'ям DKNY запустити, крім одягу, лінію аксесуарів і дитячого одягу, парфумів, годинників, виробів для декору та ін.

Основний задум бренду, на думку Донни Каран, – створення зручного повсякденного одягу для звичайних людей зі своїми турботами, планами і цілями.

Наразі бренд вважається одним із найпопулярніших у світі через доступність та якість. Придбати речі DKNY можна в Studio Fashion з доставкою по всій території України та інших країн СНД.