Темп сучасного життя змушує нас не йти, а бігти. За маршруткою, на роботу, на розпродаж, на ділову зустріч і навіть на побачення. Мода постійно змінюється, речі стають більш комфортними для наших забігів на далекі дистанції. Зараз вітається природність і невимушеність, багато зірок з'являються на публіці в непримітних нарядах на кшталт футболок і джинсів. Так званий стиль "кежуал" міцно зайняв свою нішу. Тобто ви можете одягатися зі смаком, але не виглядати по-чудернацькому. Якщо говорити про бренди, то можна виділити ті, які популярні серед молоді: DKNY (https://dknyc.studio-fashion.com/) і Tommy Hilfiger (https://tommy-hilfiger.studio-fashion.com/). Сайт Studio Fashion пропонує продукцію цих брендів у всьому її розмаїтті.

Tommy Hilfiger – бути модним щодня

Цей бренд дуже популярний і в Америці, й за її межами. Tommy Hilfiger випускає одяг, аксесуари, парфуми, взуття, орієнтуючись на смаки молоді, тому переважно використовує для своєї продукції стиль кежуал. Ті, хто любить модні тренди або просто має гарний смак, можуть оцінити одяг цього бренду на сайті Studio-Fashion.

Томмі Хілфігер заснував бренд 1985-го року, він висловив думку про те, що одяг повинен не тільки бути комфортним, але й виражати "я" кожної людини.

Бренд став набирати популярність, запустив ще кілька лінійок: дитячий одяг, парфуми. 1995-го року дизайнер отримав нагороду "З подіуму на вулиці", що закріпило за його продукцією сучасний стиль.

Основний матеріал продукції – денім (матеріал, який використовується для створення джинсових тканин). А як відомо, джинси – це завжди модно і актуально. З 2009-го року бренд також випускає сонцезахисні окуляри.

З часом дизайнер отримав світову популярність і визнання, у бренда з'явився інтернет-магазин, досі відкриваються бутики в багатьох країнах, регулярно проводяться покази. Бренд продовжує активно випускати продукцію, спираючись на якість і індивідуальність кожного клієнта.

Чоловічий, жіночий, дитячий одяг – все це ви можете придбати за привабливою ціною в інтернет-магазині Studio Fashion. Будьте модними щодня!