У міжнародній платіжній системі «LEO» розповіли, як зміцнення гривні впливає на грошові перекази

У міжнародній платіжній системі «LEO» розповіли, як зміцнення гривні впливає на грошові перекази

Останні кілька тижнів можна спостерігати істотне зниження вартості іноземної валюти (насамперед долара) і зміцнення гривні. Аналітики дають різні оцінки цього явища, пов'язуючи його з сезонністю, інтересом інвесторів до нової влади і т. ін. Про те, як ситуація з курсом впливає на грошові перекази, нам розповіли в міжнародній платіжній системі «LEO».

Її фінансисти відзначають, що курсова ситуація загалом не чинить істотного впливу на середній чек грошових переказів усередині країни – однак трохи впливає на їх кількість.

Міжнародна платіжна система «LEO» говорить про те, що динаміка регулярних транзакцій по Україні не змінилася – адже на основний дохід громадян курсова динаміка не впливає. Відправлення грошей друзям, родичам залишилися без змін. А ось більші транзакції стали траплятися трохи рідше. Основна причина – люди не поспішають здавати валюту за невигідним для них курсом. Відкладають її до очікуваного осіннього зростання.

Чи станеться це зростання? В МПС «LEO» вважають, що так, адже курс залежить передусім від макроекономічних показників. Коли активний приплив валюти в країну знизитися – курс може трохи зрости. І це відіб'ється на всіх грошових переказах – як внутрішньодержавних, так і міжнародних.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create