В православному храмі немає речей, які б не несли певного духовного сенсу. Не є винятком і іконостас. Його винахід був викликаний необхідністю відділити вівтарну частину від основного приміщення, де перебувають ті, що моляться, і всі парафіяни, особливою спеціальною вівтарною перепоною. Відділення вівтарної частини від загального приміщення храму символізує відділення Божественного і земного начал.

Наша компанія пропонує виготовлення іконостасів з урахуванням індивідуальних параметрів. У роботі ми використовуємо лише якісні матеріали та сучасне обладнання. Наша продукція характеризується прекрасними експлуатаційними характеристиками та водночас оптимальною ціною.

Компанія Златовест пропонує вигідні умови для співпраці та приємні бонуси для постійних покупців. Для отримання консультації щодо нашої продукції чи послуг Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію з будь-якого питання щодо нашої діяльності, умов оплати та доставки.