Зерноочисне обладнання з гарантією 1 рік від нашої компанії!

Зерноочисне обладнання з гарантією 1 рік від нашої компанії!

Під час збирання зернових та інших культур в комбайни разом із зерном потрапляють і домішки: залишки рослин, колоски, насіння бур’янів тощо. Щоб підготувати зерно для зберігання та використання, його очищають та сортують на сортувальних машинах. Таке обладнання широко використовується в складі механізованих ліній на елеваторах, хлібоприймальних підприємствах, зерноскладах, млинах, крупозаводах та насіннєочисних заводах для очищення зерна та насіння зернових, круп'яних та бобових культур.

Придбати зерноочисне обладнання пропонує наша компанія. Ми – мале підпримство Ремікс, основною спеціалізацією якого є реалізація обладнання та комплектуючих для підприємств зберігання та переробки зерна. Головною нашою метою є задоволення потреб споживачів, що ми успішно робимо вже понад 27 років. Постачання обладнання здійснюється як на внутрішньому ринку, так і в країни СНД. На кожну одиницю продукції надаємо 1 рік гарантії. 

Для отримання консультації щодо товарів, умов оплати чи доставки рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://remix.ub.ua/
  • +38 (04563) 9-99-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create