Під час збирання зернових та інших культур в комбайни разом із зерном потрапляють і домішки: залишки рослин, колоски, насіння бур’янів тощо. Щоб підготувати зерно для зберігання та використання, його очищають та сортують на сортувальних машинах. Таке обладнання широко використовується в складі механізованих ліній на елеваторах, хлібоприймальних підприємствах, зерноскладах, млинах, крупозаводах та насіннєочисних заводах для очищення зерна та насіння зернових, круп'яних та бобових культур.

Придбати зерноочисне обладнання пропонує наша компанія. Ми – мале підпримство Ремікс, основною спеціалізацією якого є реалізація обладнання та комплектуючих для підприємств зберігання та переробки зерна. Головною нашою метою є задоволення потреб споживачів, що ми успішно робимо вже понад 27 років. Постачання обладнання здійснюється як на внутрішньому ринку, так і в країни СНД. На кожну одиницю продукції надаємо 1 рік гарантії. 

Для отримання консультації щодо товарів, умов оплати чи доставки рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера.