Ми всі звикли до пробника духів і помад в магазинах косметики. Це дуже зручно. Ви можете використовувати їх певний час, щоб зрозуміти, чи підходить вам цей запах або колір. Пробник вирішує сумніви, які у вас виникають під час вибору. Це прекрасне рішення, до якого всі звикли. Сьогодні важко знайти парфумерний магазин без пробників.

Продаючи плитку, ми щодня думаємо, як зробити процес її покупки якомога простішим для покупців. Є інтернет-магазин KeramaExpert.ua з великим асортиментом, доставкою прямо додому, всіма можливими способами оплати, приємними операторами колл-центру – з усім, що покликане зробити покупку плитки простою.

Але духи вибирають за запахом, супутника життя – за покликом серця, а плитку для будинку – на вигляд і на дотик.

У чому проблема, скажете ви, йди в будівельний магазин: торкайся, розглядай, прикладай хоч до меблів, хоч до очей сусідського песика… Але є мінуси: треба витрачати свій час, який можна провести з рідними, треба стояти в пробках, в чергах на касі, чекати консультанта, організовувати доставку – це все непросто, особливо під час ремонту, коли зайвого часу і нервів вже не залишилося.

Як порятунок для вимогливих покупців з'явився інтернет, але і тут не обійшлося без ложки дьогтю. Монітор не завжди коректно передає відтінки (згадайте-но те фото скандальної синьо-чорної / біло-золотої сукні), а екран телефону не відображає фактурні особливості плитки, якість поверхні і гру світла на ній. До плитки потрібно доторкнутися, щоб зрозуміти, чи ваша вона.

Що ж робити: купувати «в сліпу» або витрачати останні нерви?

Ми знаємо, як вирішити цю проблему. Нічого не вигадуючи, ми підглянули, як з цим завданням впоралися всесвітньо відомі косметичні бренди. Тому зустрічайте новий сервіс інтернет-магазину KeramaExpert.ua – безкоштовні зразки плитки.

Так-так, вам не здалося. Як у випадку з духами або помадою, ми пропонуємо вам скористатися «пробником» перед тим, як визначитися з покупкою основного продукту. Замовте безкоштовний зразок плитки, а краще не один, щоб зробити остаточний вибір.

Зразок плитки – це мініверсія плитки розміром 10х10 см.

У вас є можливість замовити ТРИ безкоштовні зразки будь-якої плитки з нашого асортименту. Що для цього потрібно?

• Виберіть плитку, яка вам подобається.
• Додайте ще дві схожі за фактурою або відтінком або ж зовсім відмінні.
• Натисніть «Замовити безкоштовний зразок».
• Вкажіть свої дані для доставки.

Можна зробити ще простіше. Запам'ятайте назву плитки і замовте її зразки в телефонному режимі.

Ми доставимо вам зразки плитки на наступний день.

З – зручність! Тримаючи в руках ці «пробники» керамічної плитки, прийняти остаточне рішення про її вибір буде набагато легше. Європейські магазини відправляють тисячі безкоштовних зразків щомісяця. Вибирати плитку за допомогою зразків зручно, сучасно і розумно.

А ви готові користуватися новими можливостями? Зараз – це найкращий момент, щоб полегшити собі життя!