Інтенсивна сироватка «Декольте» для шиї, декольте і бюсту є одним з найпопулярніших косметичних продуктів «ГРІН-ВІЗА» для догляду за тілом. Крім високоефективних рослинних екстрактів і потужного антиоксиданту – астаксантину, на особливу увагу в складі сироватки заслуговує органічна сполука алантоїн.

*З серпня 2019-го року формула сироватки «Декольте» вдосконалена і доповнена алантоїном з муцина равлика. Абсолютно гіпоалергенний, він забезпечує сироватці ще більш виражену антиоксидантну властивість, сповільнюючи процеси старіння шкіри і відновлюючи після впливу сонця і жорсткої води. «ГРІН-ВІЗА» використовує алантоїн рослинного походження (що отримується з живокосту).

Спектр косметологічної дії алантоїну дуже широкий: прискорює регенерацію клітин і відлущування старих, загоює подразнення, пом'якшує і зволожує шкіру, захищає від агресії навколишнього середовища, відновлює ліпідний шар після застосування мийних засобів. Алантоїн равликів чинить протизапальний ефект і особливо сприятливий для сухої і чутливої шкіри. Детальніше: =>