Ялинка є традиційним символом Нового року. Вибираючи необхідну модель, люди часто стикаються з дилемою: віддати перевагу живій чи штучній ялинці? Скільки людей – стільки й думок, але варто зазначити, що штучна ялинка має безліч переваг порівняно зі справжньою, починаючи з її доставки додому й закінчуючи легкістю зберігання протягом наступних 10-15 років. 

Купити штучну ялинку сьогодні набагато легше, ніж здається! Достатньо лише зайти на наш сайт, вибрати необхідний товар та оформити замовлення. Компанія Смерека Плюс пропонує найвигідніші умови для співпраці. На українському ринку ми відомі унікальною технологією виробництва, в якій використовуємо лише екологічно чисту сировину. Наші штучні ялинки абсолютно не відрізняються від справжніх.

Детальніше ознайомитись із продукцією Ви можете у каталозі. Ба більше, Ви можете замовити товари з доставкою по Україні, Росії, Білорусі та Молдові. Отримати консультацію щодо наших товарів, умов оплати чи доставки пропонуємо за номером телефону у менеджера.