1. Послуги перукаря. Стильна стрижка, ефектна зачіска, фарбування та колорування волосся – навряд чи хтось обходиться без послуг майстра перукарського мистецтва. Досвідчений майстер допоможе підібрати зачіску чи колір волосся і створити індивідуальний образ. І це стосується не лише жінок, але й сильної статі. Адже зараз вже нікого не здивуєш Barber-салоном – попит на салонні послуги найвищого рівня серед чоловіків стимулює майстів відкривати нові Barber-заклади .

2. Манікюр та педикюр. Доглянуті руки та красиві нігті є невід’ємною частиною іміджу. Сучасні салони пропонують від класичного манікюру до нарощування і художнього розпису нігтів. Послуги майстра – це не тільки доглянутий вигляд рук чи ніг, а ще й приємні відчуття під час масажу чи спа-процедури.

3. Послуги візажиста. Навіть ті, хто щоденно робить макіяж самостійно і має в своєму арсеналі найкращу косметику, в найвідповідальніші моменти звертаються за послугами професійного візажиста, який здатний зробити образ довершеним. Крім того, періодичне спілкування з майстром дає змогу удосконалити власні навички нанесення макіяжу.

4. Косметологічні процедури. Найпопулярнішою в косметології є процедура чищення обличчя та пілінгу. Для досягнення більш вагомих результатів пацієнти вдаються до процедур мезотерапії і біоревіталізації. Такі малоінвазивні процедури є щадними і досить ефективними. Вони передбачають введення під шкіру поживних речовин, що сприяють живленню шкіри та насиченню її вологою, а також стимуляції кровообігу. Відновити красу та молодість чи дещо підправити вади обличчя допоможуть так звані ін’єкції краси (ботокс та інші). І більшість цих процедур виконується суперсучасними якісними апаратами (масаж, ліфтинг, лазерні процедури та інші). Вони ефективніші, дозволяють досягти бажаного результату в стислі терміни. Крім того, їх спектр такий широкий, що підібрати можна для будь-якого, навіть найвибагливішого клієнта.

5. СПА-процедури. Догляд за тілом передбачає процедури зі збереженню пружності шкіри, боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями, поліпшення контурів тіла. Обгортання водоростями, шоколадом та інші процедури сприяють розщепленню жирів, поліпшенню загального стану організму, настрою та самопочуття.

Потрібно підібрати обладнання для Вашого салону? Звертайтесь за консультацією до нас!