Ягоди годжі стали популярними зовсім нещодавно. Вони є джерелом корисних і життєво важливих мікроелементів. Ці ягоди використовують у багатьох сферах: це і медицина, і харчова промисловість. Годжі – досить невибаглива рослина, яка успішно росте в Україні. Існує приблизно 90 її видів, деякі з них придбати пропонує наша компанія.

Купити саджанці годжі можна у нас за помірними цінами! ФГ Білий Сад забезпечує клієнтів якісними саджанцями. Крім саджанців годжі, у каталозі товарів Ви знайдете широкий асортимент полуниці, саджанці малини і смородини, а також саджанці суниці та ожини тощо. Всі вони вирощені із застосуванням сучасних технологій садівництва. Гарантуємо їх високу якість і сортову відповідність.

У нас Ви можете придбати товари як оптом, так і вроздріб. Здійснити покупку Ви можете, оформивши замовлення на сайті, процедура є досить легкою та не займе багато часу. Сума мінімального замовлення становить 200 гривень. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.