Одним з основних вузлів гідроприводу сучасних машин є пневмогідроакумулятори. Таке обладнання призначене для накопичення гідравлічної енергії завдяки енергії стиснення газу і повернення її в систему в потрібний момент. Їхньою головною метою є забезпечення згладжування пульсацій, вібрацій і коливань потоку рідини, що виникають в гідравлічних системах.

Придбати пневмогідроакумулятор пропонує наша компанія. Hansa Flex працює на українському ринку ще з 2004-го року та забезпечує клієнтів якісним обладнанням. За час роботи ми зарекомендували себе як надійний партнер, що виготовляє та реалізує якісну продукцію. Асортимент товарів налічує майже 75 тисяч найменувань комплектуючих, що використовуються для оперативного ремонту та обслуговування систем гідроприводу. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.

Для підтримання високого рівня роботи ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці. Цінуємо клієнтів та робимо все можливе для максимально повного задоволення їх потреб.