Автозаправні станції є потенційно небезпечними об’єктами, адже вони пов’язані з використанням токсичних та пожежонебезпечних речовин, тому дуже важливо відповідально підходити до проектування АЗС. Потрібно узгодити та отримати всю необхідну дозвільну документацію, знайти земельну ділянку, яка буде відповідати вимогам і нормам безпеки для проектування АЗС. Також для отримання прибутку важливо вибрати правильне місце розташування та підібрати грамотний дизайн.

Наша компанія пропонує вам послуги проектування автозаправок. До підготовки проекту автозаправної станції обов'язково залучаються проектувальники, конструктори, архітектори, профільні технологи, які забезпечують якісне та надійне проектування. Воно відбувається з використанням новітнього обладнання, над ним працюють лише висококваліфіковані та досвідчені фахівці.

Також ми здійснюємо ремонт, монтаж трубопроводів і металоконструкцій, комплексне обстеження, зачищення резервуарів, будівництво нових і реконструкцію наявних нафтобаз, АЗС і загальнобудівельні роботи.

Звертайтеся, будемо раді співпрацювати!