28 серпня 2019 р. в Печерський райсуд Києва надійшло клопотання Генеральної прокуратури (ГПУ) про накладення арешту на майно, тимчасово вилучене 13 серпня 2019 р. при проведенні обшуку в головному офісі «Айбокс Банку».

Як повідомляє dubinsky.pro, також слідчі ГПУ провели обшук в кабінеті голови правління «Айбокс Банку» Галини Хейло, в ході якого виявили факти про її причетність до незаконної конвертації готівки з метою ухилення від сплати податків, а також інші матеріали.

«Достатньо підстав вважати, що зазначені речі і документи можуть вказувати на причетність працівників АТ «Айбокс Банк» до протиправної діяльності і можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні», – йдеться в рішенні суду.

Галина Хейло очолює цей банк з 2017-го року, до цього часу працювала заступником голови правління фінустанови і входила в члени правління банку.

У клопотанні йдеться, що ГПУ здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні 42016000000002752 від 06.10.2016 р. за фактом розкрадання державних коштів посадовими особами ДП «НЕК "Укренерго"», ТОВ «Зв’язоктехсервіс» і ТОВ «Укрінформзв’язок» в особливо великих розмірах при будівництві «ЛЕП Придунайська – Залізничне», а також при виконанні інших будівельних робіт за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 5 ст. 191 КК України.

Кошти в розмірі 47 млн грн були переведені з використанням банківської установи АТ «Айбокс Банк» і використані на купівлю ОВДП і в кінцевому підсумку, згідно з документами, отримані невстановленими особами.