Робота за кордоном для чоловіків: які спеціальності найбільш затребувані

Робота за кордоном для чоловіків: які спеціальності найбільш затребувані

Складна економічна ситуація в країні змушує багатьох українців виїжджати на заробітки за кордон. Найпопулярнішою країною є Польща, де працівники з України дуже затребувані в місцевому бізнесі. Полякам добре відомо, що наші люди дуже відповідальні і працелюбні, тому їм можна довірити будь-яку роботу.

Всупереч популярній думці, на заробітки відправляються не тільки люди без кваліфікації, а й фахівці високого рівня. Разом з експертами онлайн-сервісу пошуку прямих вакансій від роботодавців в Польщі Razem.work ми вирішили з’ясувати, яка робота за кордоном для чоловіків сьогодні найпопулярніша. Маючи аналогічну спеціалізацію, можна сміливо відправлятися в сусідню країну і заробляти від 1000 доларів на місяць.

Кваліфікований робітник на будівництво

Без сумніву, найчисленніша група українських робітників в Польщі – будівельники. Причому відправляються сюди не тільки різноробочі, але і величезний потік фахівців з унікальним досвідом і навичками. Через це всередині нашої країни вже відчувається брак хороших кадрів, і зарплати поступово починають рости. Але вони все одно ще не дотягують до польського рівня.

Експерти Razem.work розповіли, що в Польщі зараз потрібні такі фахівці:

• будівельники-каменярі і обробники;
• альпіністи-висотники на утеплення фасадів;
• укладальники плитки;
• теслі для покрівельних робіт.

Маючи одну з таких спеціалізацій, можна легко знайти добре оплачувану роботу. Потреба в кваліфікованих майстрів є постійно, тому навіть після закінчення одного проєкту можна легко підшукати собі новий.

Робочий на виробництво

На сайті Razem.work ми помітили, що в Польщі можна знайти дуже багато вакансій для фахівців в різних сферах виробництва. Тут можуть знайти для себе роботу:

• оператори машин і верстатів з ЧПУ;
• слюсарі;
• фахівці з обслуговування побутової техніки;
• майстри ливарного виробництва;
• зварювальники MIG/MAG.

Кваліфікація для працевлаштування на різні виробництва має ключове значення. Щоб отримувати хорошу зарплату, свою роботу необхідно знати на найвищому рівні і вміти її виконувати швидко і якісно. Польські роботодавці дуже цінують тих фахівців, які легко перебудовуються на роботу з новим обладнанням і вміють брати на себе відповідальність за складні технологічні процеси.

На виробництва часто потрібні фахівці вузької кваліфікації, наприклад оператор листозгинального пресу або рафінувальник на маслозавод. Якщо у вас є унікальна спеціалізація – переглядайте іноді вакансії на Razem.work, і ви обов'язково знайдете для себе відмінний варіант.

Автомеханік

Майстри з ремонту автомобілів також дуже затребувані в Польщі. Країна має дуже розвинену автомобільну інфраструктуру й велику кількість машин у населення. Цей автопарк потребує постійного обслуговування і ремонту. Плюс багато автомобільних підприємства утримують штат фахівців для догляду за робочим транспортом.

Знайти роботу тут не важко фахівцю:

• з ремонту двигунів;
• автоелектрику;
• слюсарю-механіку.

Українські майстри дуже затребувані в Польщі, а зарплати у них набагато вищі, ніж на батьківщині. Тому вже сьогодні створюйте резюме і беріться до вивчення вакансій. Вдалого пошуку!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create