Харчові відходи є одним із найнебезпечніших видів відходів двадцять першого століття. На сьогодні у світі щорічно викидається майже 2 мільярди тонн харчових відходів, і це притому, що 770 мільйонів людей на нашій планеті постійно недоїдають чи навіть голодують. Масова бездумна витрата природних ресурсів давно стала глобальною проблемо.

Розкладаючись на повітрі, такі відходи утворюють речовини, небезпечні для життя людини і тваринного світу. Вони гниють на сміттєзвалищах та насичують повітря метаном і парниковим газом. При підвищених температурах харчові відходи стають джерелом розмноження тарганів, гризунів, бактерій, мух. Ці живі організми є носіями інфекцій, кишкової палички, тифу, холери, чуми, сказу тощо.

Ця проблема гостро стосується усіх підприємств, які працюють в сфері харчового виробництва. Чомусь багато підприємців не відчувають відповідальності за екологічний стан навколишнього середовища та бездумно викидають без переробки все сміття на сміттєзвалище.

Компанія Меледом Трейдерс пропонує для вас спеціальне обладнання EcoVim, яке переробляє харчові відходи у натуральне добриво та виробляє при цьому конденсат, який можна збирати та надалі використовувати в технічних цілях, наприклад для миття чи поливу території. За допомогою EcoVim ви зможете зменшити обсяг виробничих відходів на 80 %. Установка EcoVim дуже проста. Для монтажу потрібен лише електрик та вихід в каналізацію для зливу конденсату.

Меледом Трейдерс є ексклюзивним представником виробника та імпортером такого обладнання. Ви можете переглянути та замовити EcoVim в каталозі на нашому сайті. Для уточнень або запитань телефонуйте за контактними номерами.