Насправді варіантів епіляції набагато більше: гоління, шугаринг, креми. Але природний віск, за оцінками експертів, практично не спричиняє алергічних реакцій та дозволяє провести видалення небажаного волосся максимально ефективно. Що краще – воскові смужки чи віск у касетах?

Смужки

Абсолютно доступні для домашнього використання, порівняно дешеві, дозволяють видалити волосся швидко. Якість видалення залежить від бренду та щільності притискання смужки до робочої поверхні. Смужки – відмінний варіант для експрес-депіляції вдома або під час мандрівки. Воскові смужки не потребують додаткових агрегатів для нагрівання, електроенергії, додаткових інструментів.

Мінуси смужок:

• одночасно реально обробити невеличку зону, тому процес епіляції великої площі (торс, ноги, руки) затягується мінімум на півгодини;

• смужки незручно використовувати в делікатних зонах – бікіні або під пахвами;

• самостійне використання смужок передбачає неабияку мужність від жінки.

Касети

Віск у картриджах зручно використовувати в салонах краси та в домашніх умовах. Рівномірний розподіл воску по шкірі під час епіляції не потребує особливого професіоналізму. З часом жінка напрацьовує навички та розуміє, як зручно наносити віск та швидко працювати зі стрічками або паперовими смужками.

Швидке видалення волосся гарячим воском з касети розширює пори, пом’якшує шкіру та робить процес епіляції мінімально неприємним. Фахівці епіляції проводять сеанс видалення волосся за допомогою касетного воску навіть без подразнень та почервоніння.

Виробники пропонують два варіанти касет:

• із широким роликом – зручно використовувати для великих поверхонь: ніжки, руки, торс;
• із вузьким роликом – легко ковзає в зоні бікіні, під пахвами.

Наш організм має неоднорідний тип волосся в різних зонах. Добросовісні виробники для касет із вузькими та широкими насадками використовують різні варіанти компонентів воску. Кожен склад ідеально підходить до типу волосся в робочій зоні.

Виробники пропонують віск із особливими добавками, вітамінно-мінеральними комплексами, засобами, що сприяють пом’якшенню шкіри та чинять особливий антисептичний ефект.

Касети із воском нагрівають за допомогою воскоплаву протягом 15 хв. Універсальний агрегат допомагає нагрівати віск рівномірно у касетах будь-яких брендів. Воскоплав дозволяє не перегрівати вміст касети та уникнути опіків. Рівномірний нагрів воску допомагає наносити його на шкіру рівним шаром, без прогалин та зайвих шарів.