Охорона приватної території – ключовий аспект забезпечення комфортного і затишного життя людей. Приватні ділянки частіше, ніж квартири, стають цілями для зломщиків, з огляду на те, що на їх територію можна проникнути, якщо перелізти паркан. Саме тому оптимальним методом охорони буде встановлення відеоспостереження та комплексної сигналізації, що складається з датчиків руху і сирени. Вся інформація з камер і датчиків виводиться на центральний пульт охорони.

При підключенні центрального пульта охорони потрібно спочатку встановити всі вузли охоронної системи, включаючи камери, контури сигналізації, датчики і сигнальні сирени. Установка рідко займає багато часу і повністю залежить від характеристик ввіреної ділянки і будівель. Найчастіше відеокамери монтуються на вході на територію, а також в зручних для огляду місцях по периметру. Сигналізаційний контур монтується по всьому периметру території, що охороняється, і в можливих точках проникнення в приміщення будівлі – найчастіше це дверні та віконні пройоми. Сигнальні сирени, що використовуються для відлякування зловмисників гучним звуком, встановлюються на найвищій точці ділянки для забезпечення максимальної гучності звуку.

Здебільшого під час встановлення систем безпеки профільні фахівці консультуються з власниками ділянки – це дозволяє врахувати минулий досвід зломів і забезпечити максимальний рівень безпеки в тих місцях, де зберігаються матеріальні цінності мешканців. Також під час обговорення деталей підключення охоронної системи обов'язково беруться до уваги побажання мешканців щодо розміщення тривожних кнопок – вони повинні бути в межах швидкої доступності при безпосередньому факті проникнення зловмисників на приватну територію. При натисканні тривожної кнопки за цільовою адресою негайно виїжджає команда оперативників, яка споряджена для припинення будь-яких видів злому і проникнення і має зв'язок з поліцією для подальшого затримання злочинців.

Установка сигналізації по периметру будинку займає в середньому приблизно 4-8 годин залежно від площі будівлі та конструктивних особливостей. При цьому підключення до центрального пульту охорони відбувається відразу ж, тож після встановлення та ввімкнення сигналізації мешканці можуть бути впевнені, що вони вже перебувають під захистом професіоналів.

Оптимальні розцінки на послуги однієї з найкращих охоронних компаній можна подивитися тут.