Закарпаття – край з унікальним кліматом, надрами, багатими на цілющі мінеральні і термальні води. Купити путівку сюди – значить отримати не тільки оздоровлення, а й емоційний, психологічний відпочинок. В області багато водойм і термальних джерел, тож це вийде ще й пляжний відпочинок. А як забути про виноробні й сироварні? Це ж справжній гастрономічний туризм. Закарпаття – місце, де ви максимально цікаво, корисно і різноманітно проведете час влітку.

Закарпаття: найкращі санаторії

Всі оздоровчі комплекси цього краю лікують водами Поляна Квасова, Лужанська, Свалява, Келечинська та ін. Крім оздоровчих процедур, санаторії пропонують спектр розважальних послуг.

Шаян – комплекс, який розташований на однойменному курорті. В оточенні карпатських гір і лісу розташовані два спальні корпуси, бювет, соляна кімната, кріосауна, косметологічний кабінет. Відпочивальники можуть замовити екскурсію по термальних джерелах Закарпаття, кінну, пішу і велосипедну прогулянку. Тут розташовані джерела «Шаянської-242» і «Шаянської-4», які нагадують знамениті «Боржомі» і «Єсентуки». Сюди приїжджають лікувати патології травної, сечостатевої системи, проблеми обміну речовин – цукровий діабет, зайва вага, різні порушення роботи підшлункової залози.

Сонячний – комплекс, розташований на курортній території Поляна, яка багата на мінеральні родовища всеукраїнського значення. Профілакторій спрямований на лікування травних, опорно-рухових, дихальних проблем і захворювань нервової системи. Крім того, гості можуть скористатися послугами відкритого басейну, ресторану, спортивного залу з тренажерами, фітобаром, бюветом з «Поляною Квасовою». Здравниця має 44 номери і ресторан на 100 людей. Поруч з ним є невелике озеро в лісі, де можна ловити рибу і кататися на човнах.

Поляна розташована за 10 км від однойменного центру, серед гірських хребтів біля річки Мала Пеня. М'який клімат, мінеральні джерела та медичні процедури дозволять вам поліпшити стан органів травлення, дихання, кістково-м'язової системи. Тут можна замовити екскурсію по термальних джерелах Косино, Берегово, відвідати визначні пам'ятки Ужгорода, Мукачева та Національного парку Шацькі озера.

Термал Стар – оздоровниця курорту Нижнє Солотвино. Це сучасний готель на 160 номерів, з басейнами, розважальним центром, СПА-комплексом, рестораном Термал, карпатськими чанами. Тут лікують мінеральними водами кремнієвого складу. У Термал Спа лікують захворювання шкіри, рухового апарату, судинної системи, серця, емоційних розладів.

Сонячне Закарпаття працює з 1965-го року. Тут можуть жити майже 500 осіб одночасно в 4 спальних корпусах. Основний лікувальний фактор – «Поляна Квасова», яка допомагає при розладах шлунка, кишечника, порушеннях обміну речовин. Також на території є бювет з мінеральною водою, салон краси, басейн, кінотеатр, ресторан, більярд і спортивні майданчики.

Відпочинок в Закарпатті

З вибором Закарпаття як місця відпочинку влітку ви не помилитеся. Серед гірських схилів розмістилися найвідоміші бальнеологічні курорти – Шаян, Поляна, Солотвино, Берегово, Синяк і багато інших. Їх родовища допоможуть вилікувати величезний перелік недуг. Кожен санаторій в своїй базі має бювет, де гості можуть пити свіжу воду безпосередньо з джерела. Детальнішу інформацію можна почитати на сайті sanatorii-karpat.com або дізнатися у менеджерів, зателефонувавши за номером, вказаним на вебсторінці.