Імпотенція в чоловіків – патологія, в основі якої лежить еректильна дисфункція. Це означає, що статевий член із певних причин не може прийти в стан ерекції. Лікування імпотенції в чоловіків – процес нелегкий і тривалий, починається він зі з’ясування причини розвитку такого патологічного стану. Причиною можуть бути психологічні проблеми, надмірні фізичні навантаження, неврологічні порушення, цукровий діабет, ожиріння, травми чоловічих статевих органів, захворювання серцево-судинної системи. Та якою б не була причина, це можна і треба лікувати.

Відновити еректильну функцію ви можете в центрі урологічного та статевого здоров’я «Радість життя». Пропонуємо ефективні методики та сучасні підходи до лікування. Медичні призначення завжди є обгрунтованими, а діагностика – інформативною. Ви можете не турбуватися про приватність та нерозголошення інформації, адже прийоми у нас конфіденційні. Ми підбираємо для кожного пацієнта індивідуальне лікування. У нас працюють досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти.

Замовити лікування, а також уточнити ціни на послуги можна, зателефонувавши за контактними номерами, які розміщені на сайті. Будемо раді допомогти вам!