Кухонні мийки з граніту тепер можна придбати в компанії «Теплий дім». Гранітні мийки мають чимало переваг перед простими мийками, а саме:

• Не вбирають запахів. Таким виробам не страшні не тільки стійкі запахи, яких на кухні безліч, а й плями, наприклад від вина чи варення.

• Така мийка виготовляється з натурального каменю, що володіє пористою структурою, а отже, вона не накопичує воду, і на її поверхності не утворюється наліт.

Гранітні мийки є стійкими до впливу хімічних речовин. Такій поверхні не страшні ні кислоти, ні луги. Вона не вигорає від потрапляння прямих сонячних променів.

• Висока стійкість до механічного впливу. У таку мийку можна спокійно поміщати каструлі і тарілки, не турбуючись про виникнення тріщин, адже вона здатна витримувати високе навантаження.

Придбати гранітну мийку, а також будь-яку іншу сантехніку чи керамічну плитку для дому ви можете в нашій компанії. У нас великий асортимент товарів, переглянути який ви можете в каталозі. Вся продукція характеризується високою якістю, у нас доступні ціни та широкий вибір. Переходьте на наш сайт та робіть вигідне замовлення.

Ми завжди раді новим клієнтам!