Підйомочний ремонт залізничних колій тепер у нас за вигідною ціною!

Підйомочний ремонт залізничних колій тепер у нас за вигідною ціною!

Підйомочний ремонт колії призначений для відновлення рівнопружності підшпальної основи завдяки його суцільному підйому і виправці колії з підбиттям шпал, а також для заміни непридатних шпал та часткового відновлення дренуючих властивостей баласту.

Під час ремонту здійснюється підйом колії на 50-60 мм з додаванням баласту із суцільною виправкою колії та підбиттям шпал, суцільною очисткою щебеню в шпальних ящиках і за торцями шпал в місцях, де з'явилися вихлюпи на глибину не менше 100 мм нижче підошви шпал, а при інших видах баласту – часткова заміна його на чистий, заміна непридатних шпал і скріплень, очищення водовідводів та інші роботи.

Підйомочний ремонт залізничних колій пропонує компанія «Транслідер-Д». Ми демонструємо на практиці наш досвід, чудову кваліфікацію та відмінну якість робіт, до того ж за вигідними цінами. Всі роботи виконуємо вчасно, без запізнень та затримок.

Ми працюємо по всій Україні. Для запитань або уточнень телефонуйте за контактними номерами. Будемо раді співпраці з вами!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://uspd.ub.ua/
  • +38 (056) 794-69-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create