Підйомочний ремонт колії призначений для відновлення рівнопружності підшпальної основи завдяки його суцільному підйому і виправці колії з підбиттям шпал, а також для заміни непридатних шпал та часткового відновлення дренуючих властивостей баласту.

Під час ремонту здійснюється підйом колії на 50-60 мм з додаванням баласту із суцільною виправкою колії та підбиттям шпал, суцільною очисткою щебеню в шпальних ящиках і за торцями шпал в місцях, де з'явилися вихлюпи на глибину не менше 100 мм нижче підошви шпал, а при інших видах баласту – часткова заміна його на чистий, заміна непридатних шпал і скріплень, очищення водовідводів та інші роботи.

Підйомочний ремонт залізничних колій пропонує компанія «Транслідер-Д». Ми демонструємо на практиці наш досвід, чудову кваліфікацію та відмінну якість робіт, до того ж за вигідними цінами. Всі роботи виконуємо вчасно, без запізнень та затримок.

Ми працюємо по всій Україні. Для запитань або уточнень телефонуйте за контактними номерами. Будемо раді співпраці з вами!