Лазерне гравіювання фанери – це напрям діяльності, яким займається компанія МК-REZ. Наша робота передбачає виготовлення індивідуальних замовлень для кожного клієнта. Спочатку ми працювали без передоплати, але після кількох недобросовісних клієнтів просто вимушені страхувати себе!

Ми розуміємо побоювання клієнтів щодо відправлення частини грошей наперед, адже й самі знаємо, що кількість охочих до «легких» грошей величезна. Клієнт боїться бути обманутим. Проте Ви повною мірою захищені законом, якщо відбудеться крадіжка з нашого боку, а ось якщо клієнт не забере посилку на «Новій Пошті», нам ніхто не заплатить за використані матеріали, потрачені сили та час. Особливо це стосується тих замовлень, де вказані імена, прізвища, дати тощо. Такий товар нікому вже не буде потрібен.

Чому саме 50 %? Якщо клієнт спроможний сьогодні оплатити половину суми замовлення, це дає нам впевненість, що завтра він зможе повністю оплатити замовлений товар. Крім того, 50%-ва передоплата дає нам змогу простіше вираховувати суму накладного платежу, і клієнтам, напевно, так теж простіше.

Сподіваємось на Ваше розуміння!