Опалення будинку тепловим насосом тепер можливе в Луцьку!

Опалення будинку тепловим насосом тепер можливе в Луцьку!

Опалення будинку тепловим насосом – найбільш енергоефективний вид опалення, що призначений для опалення і гарячого водопостачання. Відтепер жителі Луцька також зможуть опалювати свої будинки за допомогою теплового насосу. В асортименті ПП «Вента-Бриз» з'явився інвенторний тепловий насос Neoklima AQUAIR серії EVA.

Опалення тепловим насосом є значно економнішим, аніж будь-який інший вид альтернативного опалення. Теплові насоси є довговічними у використанні та не вимагають особливих умов в обслуговуванні. Встановлюються аналогічно звичайному кондиціонеру, що істотно полегшує монтаж системи.

За допомогою насосу AQUAIR можна здійснювати як опалення, так і кондиціонування приміщення, оскільки він може працювати як в режимі нагрівання, так і в режимі охолодження.

Вибирайте якісне обладнання в компанії «Вента-Бриз»! Надаємо гарантії на всі види товарів та послуг, а також здійснюємо монтаж, технічне та сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря.

 

 

 

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://venta-briz.ub.ua/
  • +38 (097) 105-04-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create