У нас для Вас гарна новина! Тепер Ви можете замовити скіналі 3D для кухні, ванної та інших приміщень. У каталозі представлені різноманітні дизайни яскравих різнобарвних скіналі з 3D-ефектом.

Ми завжди дбаємо, щоб асортимент наших товарів періодично оновлювався та кожен клієнт міг знайти для себе картинку, яка буде радувати душу та милувати погляд. З нашими скіналі будь-яка оселя стане красивою та яскравою. Ваша кухня стане місцем, де хочеться готувати та приймати гостей.

Найчастіше 3D-скіналі розміщуються між робочою поверхнею кухні та навісними шафками, однак ними оздоблюють не лише кухню, а й інші приміщення – це може бути також і стіна ванної кімнати чи душової кабіни. Яскраві барви вибраної плитки будуть підіймати Вам настрій щодня, а всі знайомі та друзі зможуть лише позаздрити такому інтер'єру.

Компанія «Дайвер» виготовляє 3D-скіналі з розжареного скла, що має надвисоку міцність. Крім того, Ви можете замовити продукцію будь-яких розмірів. Ми також виготовляємо скіналі за Вашими ескізами та побажаннями.