Тайм-менеджмент, дедлайн, бізнес-план, логістика, захист корпоративних інтересів: у світі великого бізнесу немає місця для звичайних людських почуттів.

Чи є? Під Різдво серце залізної бізнес-леді неодмінно розтопить крихітний букетик первоцвітів, який привіз чемний кур’єр. Столиця – місто можливостей та несподіваних подарунків долі, на які чекають всі. Як за допомогою квітів налагодити новий рівень бізнес-стосунків?

Звичайна психологія

Люди не запам’ятовують шаблони. Щоб виділитись на фоні багатьох, потрібно дивувати, робити нетривіальні кроки та будити у вашому бізнес-партнері дещо забуту, але вічну дитину. Для першого кроку не потрібно витрачати багато часу та грошей. Достатньо квітів. Але не звичайних сумних букетів у целофані з переходу. Здивуйте яскравою, вишуканою, неповторною авторською композицією від майстрів STUDIO Flores. Такі букети запам’ятовуються на все життя.

Коли доречно дарувати квіти

Кожна людина підсвідомо чекає подарунків на День народження. Неважливо, як ви дістали інсайдерську інформацію про дату, але це чудовий привід нагадати про себе важливій людині. Доставка букетів Київ вмить вирішить питання вашої фізичної віддаленості від міста події. Головне – декілька привітних побажань у супровідній листівці до яскравого подарунку.

Для одинокої жінки візит кур’єра з букетом квітів в офіс під час робочого дня – подія незабутня. Квіти створюють флер таємниці та підвищують її статус в колективі. Ваше маленьке визнання її професійного рівня вона запам’ятає та неодмінно віддячить.

Спільний проєкт з новим партнером приніс чудові прибутки? Не варто приховувати захоплення високим рівнем професіоналізму колег. Визнання таланту та досвіду завжди запам’ятовується амбітними та цілеспрямованими людьми. Ваш букет буде сприйнято як високу оцінку та натяк на подальші взаємовигідні ділові стосунки.

Ваші підлеглі зіпсували чудовий бізнес-проєкт? Треба вибачатися, що раніше, то краще. Якщо потерпілі партнери мають почуття гумору та позитивний настрій, букет квітів буде першою сходинкою на шляху до відновлення нормального робочого процесу. Квіти завжди використовують під час вибачень, хіба ні?

Потрібно подякувати колективу вашого бізнес-партнера за самовіддану працю у понаднормовий час? Якщо колектив жіночий – немає нічого краще, ніж квіти. Важливо, щоб букети дещо відрізнялись, але загалом виглядали приблизно однакової вартості – жінки оцінюють подарунки коліжанкам з точністю до копійки.