Пересувна електролабораторія: лише сучасні вимірювальні прилади!

  • 29 жовтня 2019 в 09:38
 

Електрообладнання в процесі безперервної роботи, як і наш людський організм, потребує «профілактики», а часто й «лікування», тобто вимагає до себе уваги працівників і фахівців електролабораторії для проведення діагностики й виявлення причин «захворювання». Саме для цього була створена пересувна електролабораторія.

Передусім варто зазначити, що пересувна електролабораторія обладнана сучасними вимірювальними приладами, що дає можливість проводити різні види вимірювань і випробувань, зокрема перевірку систем захисного заземлення електроустановок, вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах та заземленнях магістралей, випробування електрообладнання та кабельних ліній, вимірювання повного опору петлі «фаза-нуль» і т. ін. Мобільність, надання технічного звіту, оперативність робіт, які проводяться в будь-який зручний для замовника час, доступність цін на вимірювання і випробування є відмінними особливостями пересувної електролабораторії.

Робіть правильний вибір на користь професійних виконавців, а ТОВ «ВКФ МОЛНІЯ» подбає про якісні електротехнічні лабораторії для промисловості і енергетики не лише в Україні, але й за її межами. Пам'ятаймо, технології завтрашнього дня ґрунтуються на наукових досягненнях дня сьогоднішнього.

Написати нам
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create