Пересувна електролабораторія: лише сучасні вимірювальні прилади!

Пересувна електролабораторія: лише сучасні вимірювальні прилади!

Електрообладнання в процесі безперервної роботи, як і наш людський організм, потребує «профілактики», а часто й «лікування», тобто вимагає до себе уваги працівників і фахівців електролабораторії для проведення діагностики й виявлення причин «захворювання». Саме для цього була створена пересувна електролабораторія.

Передусім варто зазначити, що пересувна електролабораторія обладнана сучасними вимірювальними приладами, що дає можливість проводити різні види вимірювань і випробувань, зокрема перевірку систем захисного заземлення електроустановок, вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах та заземленнях магістралей, випробування електрообладнання та кабельних ліній, вимірювання повного опору петлі «фаза-нуль» і т. ін. Мобільність, надання технічного звіту, оперативність робіт, які проводяться в будь-який зручний для замовника час, доступність цін на вимірювання і випробування є відмінними особливостями пересувної електролабораторії.

Робіть правильний вибір на користь професійних виконавців, а ТОВ «ВКФ МОЛНІЯ» подбає про якісні електротехнічні лабораторії для промисловості і енергетики не лише в Україні, але й за її межами. Пам'ятаймо, технології завтрашнього дня ґрунтуються на наукових досягненнях дня сьогоднішнього.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create