Сьогодні чоловіки вже не вибирають взуття виключно з огляду на комфорт і практичність: вони стежать за трендами у світі взуття не менш пильно, ніж жінки. Більшість представників сильної статі ретельно підбирають чоловіче взуття до стильного образу і регулярно поповнюють власний гардероб модними новинками.

Тренди сезону 2019-2020

Тепер зовнішній вигляд чоловічого взуття має значення. У колекціях сезону осінь-зима 2019-2020 року дизайнери врахували побажання сучасних чоловіків і представили стильне, красиве і комфортне чоловіче взуття. Тому гідну пару собі зможе знайти як солідний бізнесмен, так і молодий хлопець-студент.

Варто відзначити, що нові колекції містять як взуття з натуральної шкіри та замші, так і спортивні моделі з високотехнологічних матеріалів, які витримують будь-які навантаження і не втрачають при цьому первинний вигляд. У чоловічому взутті сезону осінь зима 2019-2020 можна спостерігати й хутряні елементи. Популярним залишився і стиль гранж з заклепками, пряжками та іншими металевими деталями.

Традиційними кольорами модного чоловічого взуття є чорний і коричневий світлих і насичених відтінків, а також насичений сірий. Однак в прийдешньому сезоні 2020 року звичні стримані кольори поступляться місцем яскравим тонам темно-вишневого, смарагдового, оранжевого, яскраво-синього, червоного і насиченого жовтого кольору. У модне чоловіче взуття також проникли анімалістичні і флористичні принти.

Одним з помітних трендів сезону в чоловічому взутті стало поєднання відтінків одного кольору або контрастних кольорів. Глибокий винний з болотно-зеленим, чорний з бордовим, рудувато-коричневий з зеленим: у чоловічому взутті поєднання таких відтінків виглядає дуже елегантно. Для більш консервативних чоловіків, які не сприймають буйних фарб у власному образі, дизайнери пропонують стильне двоколірне взуття, що поєднує темно-коричневий і кавовий відтінки, або монохромні моделі з контрастними швами.

Класичне зимове взуття з округлим носком, грубою підошвою і широким каблуком було представлено багатьма дизайнерами, зокрема John Varvatos і Yves Saint Laurent. А дизайнери Prada і Ermenegildo Zegna вирішили доповнити свої моделі литою підошвою, яка плавно заходить на верхню частину взуття. Взуття з литою підошвою утеплене валяною вовною або цигейкою, тому його можна носити взимку.