Знову пропонуємо утеплення приміщень пінополіуретаном!

Знову пропонуємо утеплення приміщень пінополіуретаном!

Готуй санки влітку, а воза взимку. Саме так, потурбуйтеся про своє майбутнє вже сьогодні. Не відкладайте на потім утеплення приміщень, які цього потребують. Економте свій час, кошти й нерви разом з ТОВ «ППУ ПРОФІТ», яке пропонує нові якісні технології утеплення приміщень пінополіуретаном.

Чому саме пінополіуритан? Це легкий, але досить міцний матеріал з дуже низькою теплопровідністю, яка дозволяє зменшити енерговитрати на опалення взимку і кондиціонування влітку.

Завдяки технології напилення пінополіуретан покриває поверхні будь-якої складності, незалежно від форми та конфігурації, в результаті отримуємо покриття без стиків, щілин та порожнин, додатково забезпечуючи хороший рівень термо-, гідро- та шумоізоляції. Своєю чергою безшовність утеплювача дозволяє уникнути проникнення холодного повітря, і завдяки цьому не утворюється конденсат. За умови правильної експлуатації пінополіуретана вам не потрібно турбуватися про утеплення необхідних приміщень щороку з настанням перших холодів, адже термін використання цього матеріалу – 30 років і більше.

Виникає питання: а чи це безпечно? Звичайно. Матеріал біологічно нейтральний, нетоксичний, екологічно нешкідливий, негорючий. 

ТОВ «ППУ ПРОФІТ» турбується про вашу безпеку та створить тепло в будь-якому приміщенні! Компанія пропонує послуги теплоізоляції, термоізоляції, гідроізоляції, утеплення напилюваним жорстким пінополіуретаном (ППУ) по всій Україні. Звертайтеся!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ppuprofit.ub.ua/
  • +38 (067) 630-55-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create