Готуй санки влітку, а воза взимку. Саме так, потурбуйтеся про своє майбутнє вже сьогодні. Не відкладайте на потім утеплення приміщень, які цього потребують. Економте свій час, кошти й нерви разом з ТОВ «ППУ ПРОФІТ», яке пропонує нові якісні технології утеплення приміщень пінополіуретаном.

Чому саме пінополіуритан? Це легкий, але досить міцний матеріал з дуже низькою теплопровідністю, яка дозволяє зменшити енерговитрати на опалення взимку і кондиціонування влітку.

Завдяки технології напилення пінополіуретан покриває поверхні будь-якої складності, незалежно від форми та конфігурації, в результаті отримуємо покриття без стиків, щілин та порожнин, додатково забезпечуючи хороший рівень термо-, гідро- та шумоізоляції. Своєю чергою безшовність утеплювача дозволяє уникнути проникнення холодного повітря, і завдяки цьому не утворюється конденсат. За умови правильної експлуатації пінополіуретана вам не потрібно турбуватися про утеплення необхідних приміщень щороку з настанням перших холодів, адже термін використання цього матеріалу – 30 років і більше.

Виникає питання: а чи це безпечно? Звичайно. Матеріал біологічно нейтральний, нетоксичний, екологічно нешкідливий, негорючий. 

ТОВ «ППУ ПРОФІТ» турбується про вашу безпеку та створить тепло в будь-якому приміщенні! Компанія пропонує послуги теплоізоляції, термоізоляції, гідроізоляції, утеплення напилюваним жорстким пінополіуретаном (ППУ) по всій Україні. Звертайтеся!